piątek, 1 lipca 2011

Pankowski znowu przyznaje się do hajlowania

Grupa Anty-Nazistowska/Nigdy Więcej wydała właśnie paniczne oświadczenie, w jakim nieudolnie usiłuje kwestionować informacje podane przez Phalanx. My ujawnimy nowe fakty. Absurdalne i pokrętne tłumaczenia GAN/NW opublikowane zostały na oficjalnej stronie internetowej tej organizacji www.nigdywiecej.org/index.php i po kilku godzinach usunięte:
- Dla nas to oświadczenie jest jak przyznanie się Pankowskiego do winy. Każdy kto czyta ze zrozumieniem zauważy, jak nieudolnie i bez przekonania je napisano. Polityków GAN/NW ogarnęła panika. Kwestionują szereg rzeczy, ale NIE ZAPRZECZAJĄ, że na ujawnionym zdjęciu jest ich lider Rafał Pankowski, mówi Krzysztof Krzykowski z redakcji Phalanx.PL Phalanx ujawni niebawem kolejne fakty i materiały na temat sprawy fotografii, na jakiej Pankowski (na zdjęciu pierwszy z lewej):

wykonuje gest, który sam określa jako faszystowskie pozdrowienie. Ujawnimy także szczegółowe informacje na temat samych okoliczności, w jakich zdjęcie zostało wykonane. Nasi prawnicy analizują równocześnie publikacje prasowe wydane przez GAN/NW pod kątem ewentualnego dopuszczenia się na ich łamach przestępstw z ustawy Kodeks karny oraz Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. PHALANX.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz